781x400
TOM ODELL’İN 10 HAZİRAN’DA YAYINLANACAK 
YENİ ALBÜMÜNÜN ADI “WRONG CROWD” OLACAK!

“Another Love” şarkısıyla listelerden inmeyen başarılı İngiliz yıldız Tom Odell’in yepyeni albümü “Wrong Crowd” haziran ayında yayınlanıyor. Daha önce Arctic Monkeys, Kasabian, Adele gibi önemli isimlerle çalışmış Jim Abbiss’in yapımcılığını üstlendiği albümle Odell iddialı ilerleyişini sürdürüyor.

2013 yılında yayınladığı “Long Way Down” albümüyle yılın en iyi söz yazarı seçilerek “Ivor Novello Ödülü”nün sahibi olan Tom Odell’in, yeni albümünden yayınlanan ilk şarkı albümle aynı adı taşıyan “Wrong Crowd” oldu. Şarkının Güney Afrika’da çekilen video klibini geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sunan yıldız, video için ünlü yönetmen George Belfield ile çalıştı.

2013 yılında BRIT ödülleri’nde “Critics’ Choice Award” kazanarak sesini daha geniş bir kitleye duyuran Tom Odell, “Can’t Pretend”, “Hold Me” ve “Another Love” şarkılarının yer aldığı “Long Way Down” albümünün 1 milyonu aşkın satışıyla uzun sure liste zirvelerinden inmedi. Jeff Buckley’e benzeyen sesiyle ve kendini diğer müzisyenlerden ayıran üslubuyla de eleştirmenlerce olumlu yorumlar alan Tom Odell; günümüzün başarılı isimleri arasında gösteriliyor.

WRONG CROWD

 1. Wrong Crowd
 2. Magnetised
 3. Concrete
 4. Constellations
 5. Sparrow
 6. Still Getting Used to Being On My Own
 7. Silhouette
 8. Jealousy
 9. Daddy
 10. Here I Am
 11. Somehow

Deluxe:

 1. She Don’t Belong To Me
 2. Mystery
 3. Entertainment
 4. I Thought I Knew What Love Was