RefreshDays

Radio Slow Time katkılarıyla; Zekeriyaköy meydanında, 20 – 21 Haziran günlerinde gerçekleşecek bu etkinlik, Zekeriyaköy ve çevresinde yer alan Arıköy, Kilyos, Sarıyer, Ormanada, Terrace Vadi, Sinpaş Malikaneleri, Sunset villaları gibi sitelerinde katılacağı dev bir buluşmaya dönüşecek.

Bahçe ürünleri, ahşap mobilyalar, genç modacılardan özel tasarım ürünler, cıvıl cıvıl rengarenk yaz markaları, cilt bakımları, saç analizleri, detoks ürünlerle ile yaza bedensel hazırlık çalışmaları bu etkinlikte çok özel fiyatlarla ziyaretçilere sunulacak. “Evinizi, yaşantınızı, bahçenizi, gardırobunuzu, bedeninizi yenileyin, değiştirin, bunu hemen şimdi yapın” temasını işleyen ReFresh Days, bu fırsatı çok özel fiyatlarla sunarak farklılık yaratacak.

Zekeriyaköy’ün cafeler, gurme restaurantlar, şık butiklerle oldukça canlı olan sosyal hayatı, şehrin yorgun ve stresli ortamından uzaklaşıp yeni bir ortamda nefes almak isteyen herkes için harika bir alternatif olduğunu etkinlikleri ile göstermek istiyor. Zekeriyaköy; 91.2 Radio Slow Time ile tüm gün Chill Out müzik, dans ve caz gösterileri, gece 22:00’a dek sürecek gurme ikramlar ve etkinliklerle yaza hareketli bir merhaba demeye hazırlanılıyor.

Çocuklar için beceri atölyeleri, sanat ve müzik etkinlikleri, oyuncaklarla dolu oyun dünyası, büyükler için tırmanma duvarı, dev dart, serinleten ikramlarla, merkeze yakın ama gürültüye uzak, ormanın içerisinde temiz hava ve sosyal yaşantısıyla Zekeriyaköy tüm İstanbul’u eğlenceli bir hafta sonuna davet ediyor.