780x400

Radio Slow Time’ın Mekan Sponsorluğunda SAHNE BEŞİKTAŞ Sezonu Açıyor! 

Dinle, İzle, Konuş, Fark Et, Keşfet

İyi olanı paylaşmayı, kaliteli içerik etrafında buluşmayı, diyalog geliştirmeyi, kolektif bilinçle ve ilhamla, geçmiş ve gelecekle etkileşim içinde olmayı ilke edinen Sahne Beşiktaş’ta sinema gösterimlerinden tiyatro oyunlarına, şiir gecelerinden, müzayedelere kadar çok çeşitli, kimi düzenli, kiminin hiç tekrarı olmayan pop up mantığında pek çok iş yer alıyor.

1903 yılında sinema salonu olarak inşa edilen mekân, bu sezon, Başka Sinema iş birliği ile film gösterimlerine ev sahipliği yapıyor olacak. Kendisi de bir kedi sever olan Osmantan Erkır, sezonun ilk filmi olan “Kedi”  için bilet yerine, dileyenlerin bir paket kedi maması getirebileceğini ifade etti. Mekanda Emir Custurica’nın Aşk ve Savaş adlı filminin, Kolektif Istanbul’un canlı performansıyla birleşeceği gösterimde sinema keyfini müzikle birleştirecek çok özel bir gece olacak. Lady Macbeth, American Honey, David Lynch Yaşam Sanatı, Genç Karl Marx, Mustang ve daha pek çok film gösterilecek.

Sezon boyunca farklı konseptlerde eğitimlere de programında yer verecek Sahne Beşiktaş’ta Kasım ayında;  fikrini veya ürününü video aracılığıyla tanıtmak isteyenlere bunu en iyi şekilde yapabilmeleri için Youtube eğitimleri, çocuklara özel tiyatro atölyesi Minik Mimikler,  oyunculuğa profesyonel olarak devam etmek isteyenlere Oyunculukta Amatörlükten Profesyonelliğe Geçiş eğitimleri düzenleniyor olacak.

Radio Slow Time’in mekan sponsorluğunu üstlendiği Sahne Beşiktaş farklı kişi veya kurumların düzenlediği özel projelere de tarihi atmosferinde ev sahipliği yapmaya kapılarını açıyor. Beşiktaş’ın merkezinde yüksek tavanlı ve teknik alt yapısı eksiksiz bir mekan sunarak ortak bir platform sağlamayı hedefliyor.

Eğitim, program ve etkinliklere dair detaylı bilgi için Sahne Beşiktaş linkini tıklayabilirsiniz.