7d632c38-2b5e-41b8-856c-4863d712955aBu yılın ve tüm zamanların en sevilen aşk şarkıları, “RADIO SLOW TIME: LOVE SONGS” albümünde müzikseverlerle buluştu!

Slow müziğin adresi Radio Slow Time, bu yılın ve tüm zamanların en sevilen aşk şarkılarını bir araya getiriyor. Bu eşsiz albüm, romantik anlarınızda size eşlik edecek ve dingin zamanlar geçirmenize yardımcı olacak özenle seçilmiş 17 şarkıdan oluşuyor. Tamamını keyifle dinleyeceğiniz, “Michael Jackson – Liberian Girl”, ” Leonard Cohen – Lover Lover Lover”, “Vaya Con Dios – Stay With Me”, “Bob Dylan – One More Cup of Coffee”, “Erma Franklin – Piece of My Heart”, “Lou Reed – Walk on the Wild Side” “Aretha Franklin – At Last” gibi efsane şarkıcıların en sevilen şarkılarının yanı sıra “Sia – Chandelier”, “Laura Mvula – That’s Alright” ve “You+Me – You and Me” gibi günümüzün hitleri, bu albümde sizlere unutulmaz dakikalar yaşatacak.

İstanbul’da 91.2’den yayın yapan, hayatın sakinleştirici ve rahatlatıcı frekansı Radio Slow Time, her dilden zamansız şarkıları müzikseverlerle buluşturuyor. Sadece kendinize özel anları size hatırlatacak olan Radio Slow Time, yayında her dilden “easy listening” şarkılara yer veriyor.

Tüm müzikseverlerin arşivinde bulunması gereken “Radio Slow Time: Love Songs”, Radio Slow Time’ın katkıları ve Sony Music etiketiyle şimdi tüm müzik marketlerde!

Şarkı listesi:

1. You+Me – You and Me
2. Sia – Chandelier
3. Garou – Burning
4. Michael Jackson – Liberian Girl
5. Hurts – Wonderful Life
6. Laura Mvula – That’s Alright
7. Vaya Con Dios – Stay With Me
8. Earth, Wind & Fire – Fantasy
9. Fairground Attraction – Find My Love
10. Zaz – La Lune
11. Leonard Cohen – Lover Lover Lover
12. Erma Franklin – Piece of My Heart
13. Aretha Franklin – At Last
14. Jeff Buckley – I Want Someone Badly
15. Bob Dylan – One More Cup of Coffee
16. Lou Reed – Walk on the Wild Side
17. Finley Quaye – Even After All