8mart-içerik

8 Mart Emekçi Kadınlar Günü özel yayınında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da her biri kendi kariyerlerinde başarılı olan kadınları ağırlayacağız. “Kadınların Sesine Kulak Ver” özel kuşağında; Radio Slow Time yayın yönetmeni Berna Kaytaz; gazeteci- televizyoncu Bilge Egemen, oyuncu Müjde Uzman, gazeteci-televizyoncu Sevim Gözay, oyuncu Şebnem Dönmez, gazeteci-televizyoncu Tuluhan Tekelioğlu, yazar-gazeteci Ece Temelkuran ve yazar-gazeteci Mine Kırıkkanat seçtikleri şarkılarla ve mesajlarıyla mikrofon başında olacaklar.

Radio Slow Time olarak 8 Mart’ta saat 15:00’dan itibaren Emekçi Kadınlar Günü özel yayınına geçerek mikrofonumuzu kadınlara teslim edeceğiz.

Her biri kendi ayakları üzerinde duran, üreten, mesleklerini başarıyla yaparak sesini duyuran kültür & sanat dünyasından tanıdığımız 8 kadın, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nde Radio Slow Time’da program yapacaklar.

Radio Slow Time yayın yönetmeni Berna Kaytaz öncülüğünde; Bilge Egemen, Müjde Uzman, Sevim Gözay, Şebnem Dönmez, Tuluhan Tekelioğlu, Ece Temelkuran ve Mine Kırıkkanat “Kadınların Sesine Kulak Ver” özel yayınında birer saat mikrofon başına geçerek, seçtikleri şarkıları ve bu özel güne dair düşüncelerini paylaşacaklar.

Siz de kadınların sesine kulak verin!

“Kadınların Sesine Kulak Ver” özel yayını;

15:00 Berna Kaytaz

16:00 Bilge Egemen

17:00 Müjde Uzman

18:00 Sevim Gözay

19:00 Şebnem Dönmez

20:00 Tuluhan Tekelioğlu

21:00 Ece Temelkuran

22:00 Mine Kırıkkanat