8mart-içerik

8 Mart Emekçi Kadınlar Günü özel yayınında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da her biri kendi kariyerlerinde başarılı olan kadınları ağırlayacağız. “Kadınların Sesine Kulak Ver” özel kuşağında; Radio Slow Time yayın yönetmeni Berna Kaytaz; yazar Ezgi Ayvalı, oyuncu Şebnem Dönmez, şarkıcı Deniz Arcak, oyuncu Müjde Uzman, yazar-televizyoncu Büşra Sanay, yazar Nermin Yıldırım, iş insanı Kagider derneği başkanı Sanem Oktar  seçtikleri şarkılarla ve mesajlarıyla mikrofon başında olacaklar.

Radio Slow Time olarak 8 Mart’ta saat 16:00’dan itibaren Emekçi Kadınlar Günü özel yayınına geçerek mikrofonumuzu kadınlara teslim edeceğiz.

Her biri kendi ayakları üzerinde duran, üreten, mesleklerini başarıyla yaparak sesini duyuran kültür & sanat dünyasından tanıdığımız 8 kadın, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nde Radio Slow Time’da program yapacaklar.

Radio Slow Time yayın yönetmeni Berna Kaytaz öncülüğünde; Ezgi Ayvalı, Şebnem Dönmez, Deniz Arcak, Müjde Uzman, Büşra Sanay, Nermin Yıldırım ve Sanem Oktar “Kadınların Sesine Kulak Ver” özel yayınında birer saat mikrofon başına geçerek, seçtikleri şarkıları ve bu özel güne dair düşüncelerini paylaşacaklar.

Siz de kadınların sesine kulak verin!

“Kadınların Sesine Kulak Ver” özel yayını;

16:00 Berna Kaytaz

17:00 Ezgi Ayvalı

18:00 Şebnem Dönmez

19:00 Deniz Arcak

20:00 Müjde Uzman

21:00 Büşra Sanay

22:00 Nermin Yıldırım

23:00 Sanem Oktar