780-jamiroquai

Grammy ödüllü elektronik soul funk yıldızları Jamiroquai, dönüşlerini sekizinci stüdyo albümleri “Automaton” ile müjdeliyor. Prodüktörlüğü Jay Kay ve Jamiroquai’ın klavye ustası Matt Johnson tarafından yapılan albüm çıktı!

1992’de Jay Kay tarafından kurulan Jamiroquai ilk çıkardıkları albüm olan ‘Emergency on Planet Earth’ ile dünyanın en başarılı çıkışlarından birini yapmıştı. Chance the Rapper, The Black Madonna, Anderson.Paak, Pharrell, Tyler the Creator, Jungle, Redman, Stevie Wonder & The Internet gibi ünlü hayranlar edinen Jamiroquai zamanının en etkileyici müzik yaratıcılarından biri olduğunu kanıtlamış oldu. Çıkardıkları 7 albüm İngiltere’de Top 10’e girerken bunların 3’ü 1 Numara olmayı başardı. Grammy Ödüllü olan ve toplamda 26 milyon albüm satan Jamiroquai Guinness Rekorlar Kitabı’nda tüm zamanların en çok satan funk albümü rekorunu kırdı.

“Jamiroquai’nin büyük geri dönüşü sonunda gerçekleşti.” – MixMag

“Bilim kurgu fimleri bu görsel keyfin verdiği heyecanın yanında bir hiç kalır.” – HighSnobiety

“Jamiroquai geri döndü.” – The Fader

“‘Coming to a planet near you’ mottosunda da söylediği gibi Jamiroquai yakınımızdaki bir gezegene geliyor ve sevenleriyle bugün tekrardan buluşuyor!” Interview Mag

Bu efsanevi geri dönüş albümünü iTunes üzerinden satın almak ve dijital platformlardan indirmek için linki tıklayabilirsiniz.